Váš košík obsahuje 0 pol. v sume 0,00

emelix, s.r.o.

Už viac ako 15 rokov je našou filozofiou ponúkať klientom viac, než len softvér. Emelix poskytuje IT na kľúč - čiže komplexné, dlhodobé služby v oblasti spracovania informácií a bezpečnosti dát. Všetko od poradenstva a analýz, cez obstarávanie, správu a servis výpočtovej techniky, až po originálne softvérové riešenia, ktoré uspokoja všetky požiadavky stredných, aj väčších firiem.

Okrem správy a údržby IT sa venujeme najmä vývoju a prevádzke ekonomického, logistického a výrobného informačného systému Elvis, ktorý je v centre neustále rastúcej rodiny našich aplikácií (evidencia pošty Epos, sledovanie prevádzky motorových vozidiel Ekar, manažérska prezentácia ekonomických údajov Espres a ďalšie).

Väčšinu služieb pre Vás zabezpečujú naši vlastní pracovníci, disponujúci vyše desaťročnými skúsenosťami s komplexnou správou informačných systémov. Dodávku hardvérových a komunikačných technológií a poradenstvo v ekonomickej oblasti poskytujeme v spolupráci s našimi dlhodobými overenými partnermi.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam s vývojom vlastných programov vieme spravovať aj obdobné programy iných dodávateľov.

Komplexné riešenie informačných technológií vrátane vlastných programových produktov sme implementovali vo viacerých firmách, ktoré nám zverili celú správu IT kvôli splneniu nárokov normy ISO9001, napríklad:

  • IMOS-SYSTEMAIR, a.s. Kalinkovo
  • KNOTT s.r.o. Modra
  • Boni-fructi, s.r.o., Dunajská Lužná
  • KOVOFLEX, s.r.o., Dunajská Streda

Našimi spokojnými klientmi sú tiež Slovenská obchodná a priemyselná komora, Zlatokov a.s. Trenčín, A Briliant a.s., DEA s.r.o. Bratislava, SAVING Plus s.r.o., mesto Sládkovičovo a ďalší.

Spoločnosť EMELIX s.r.o. založili začiatkom roka 2001 Ing. Oto Lažík, Ing. Adrian Mikóczi, Ing. Roman Olexa a Ing. Jana Olexová.

EMELIX s.r.o. splňuje štandardy normy ISO 9001.